Program
Program
Velkommen til flotte dager med møter og samlinger på Blink fra onsdag 4. til søndag 8. juli.

Program misjonssamling i regi av Misjonærforeningen 2.-4. juli

Onsdag

 

Onsdag kl 11.00

Resepsjonen åpner

Onsdag kl 11.00

Norsk Baptist-Historisk Selskap
Årsmøte og feiring av 40-årsjubilem.
Foredraget "Om lavkirkelig antisemittisme,
og hva vi kan lære av erfaringene!" ved Peder Martin Idsøe Liland
Bakgrunnslesning
(Auditoriet)

Onsdag kl 12.30 Middag

Onsdag kl 14.00-21.00

Landsmøte
Åpning med gudstjeneste og
hovedstyreleder Magnar Mælands tale
Lovsang.
Opptak av nye menigheter
Pause med enkel mat ca kl 17.00
Debatt:
"Relevante menigheter 2028"
Innledning ved Ommund Rolfsen
(Nesjarheim)

Onsdag kl 21.00 Kveld i teltet
Varme griller

Torsdag

 
Torsdag kl 07.30 Bønn
(Tunet eller kapellet)
Torsdag kl 09.00-13.00 Landsmøte
(Nesjarheim)
Torsdag kl 13.00 Lunsj
Torsdag kl 14.00-16.00 Landsmøte
(Nesjarheim)
Torsdag kl 16.30 Middag
Torsdag kl 17.45 Bønn
(Kapellet)

Torsdag kl 18.30

Møte
Felles start for alle på Blink
Tale: Generalsekretær Terje Aadne
Lovsang: Inga Tolås og Bård Aasland med band
Offer: Nasjonal misjon
(Stavernhallen)

Torsdag kl 19.00-20.30

Sirkus DUCANO
Alle møter til møtet i Stavernhallen kl 18.30
(Teateret)

Torsdag kl 19.00-20.30

God Transition
Alle møter til møtet kl 18.30
(Klasserom ved auditoriet)

Torsdag kl 21.00

Kveld i teltet
Varme griller

Torsdag kl 21.30 Unite Celebration
(Teateret)

Fredag

 
Fredag kl 07.30 Bønn
(Tunet eller kapellet)
Fredag kl 10.00

Alle sammen

Agnar Sæli og Sirkusgjengen
Lovsang: Blink-teamet
(Stavernhallen)

Fredag kl 12.00

Seminarer

a. Fellesskap med Gud
Jorunn S. Djupvik, Bjørn Olav Hansen, Roger Dahl
(Auditoriet)

b. Fellesskap i menigheten
Terje Aadne m.fl.
(Nesjarheim)

Fredag kl 13.00 Lunsj
Fredag kl 14.00 Alle sammen-aktivitet
strandtur
Fredag kl 14.00 Årsmøte Baptistkvinnene 
(Auditoriet)
Fredag kl 14.00 Teologisk refleksjonsforum
(Nesjarheim)
Fredag kl 16.30 Middag
Fredag kl 17.45 Bønn
(Kapellet)
Fredag kl 18.00-20.30 Sirkus DUCANO
(Teateret)
Fredag kl 18.30-20.30 God Transition
(Klasserom ved auditoriet)

Fredag kl 18.30

Møte
Tale: Bente Sandtorp
Lovsang: Inga Tolås og Bård Aasland med band
Offer: Internasjonal misjon
(Stavernhallen)

Fredag kl 21.00

Kveld i teltet
Varme griller

Fredag kl 21.30 Unite Celebration
(Teateret)
Fredag kl 22.00 Kveldsgudstjeneste
(Stavern kirke)
Kent Remi Westergren
Kaja Aadne-Thoresen og Lars Rise

Lørdag

 
Lørdag kl 07.30 Bønn
(Tunet eller kapellet)
Lørdag kl 10.00

Alle sammen

Agnar Sæli og Sirkusgjengen
Lovsang: Blink-teamet
Misjonsfokus
(Stavernhallen)

Lørdag kl 12.00

Alle sammen aktivitet
Misjonsløp
Lørdag kl 13.00 Lunsj
Lørdag kl 14.00

Kvinneforum

Speakers corner
(Stua i hovedbygget)

Lørdag kl 14.00

Samling for predikantforeningen Adelfia
(Spisesalen i hovedbygget)

Lørdag kl 16.30 Middag
Lørdag kl 18.00-20.30 Sirkus DUCANO
(Teateret)
Lørdag kl 17.45 Bønn
(Kapellet)
Lørdag kl 18.30-20.30 God Transition
(Klasserom ved auditoriet)

Lørdag kl 18.30

Møte
Tale: Truls Åkerlund
Lovsang: Inga Tolås og Bård Aasland med band
Offer: Internasjonal misjon
(Stavernhallen)

Lørdag kl 21.00 Kveld i teltet
Varme griller
Lørdag kl 21.30

På grensen til allsang
Dag-Eiel Kristoffersen, Tor Rønneberg m.flere
(Nesjarheim)

Lørdag kl 21.30 Unite Celebration
(Teateret)

Søndag

 
Søndag kl 7.30 Bønn
(Tunet eller kapellet)

Søndag kl 10.00

Alle sammen avslutningsgudstjeneste

Malermestrene Brun
Agnar Sæli og Sirkusgjengen
Lovsang: Blink-teamet
Nattverd
(Stavernhallen)

Søndag kl 12.00 Lunsj

 

Powered by Cornerstone